بسم الله الرّحمن الرّحیم
مبدّل تاریخ و زمان
jdf.scr.ir
وَسَخَّرَ لَكُمُ اللَّیْلَ وَالْنَّهَارَ وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالْنُّجُومُ مُسَخَّرَاتٌ بِأَمْرِهِ إِنَّ فِی ذَلِكَ لَآیَاتٍ لِّقَوْمٍ یَعْقِلُونَ | و شب و روز و خورشید و ماه را برای شما رام گردانید و ستارگان به فرمان او مسخّر شده اند مسلّماً در این [امور] برای مردمی که تعقّل می‏کنند نشانه هاست | سوره ی نحل ، آیه ی 12
آموزش تابع jalali_to_gregorian (جديد)

دارای 4 پارامتر بوده و وظیفه ی اصلی آن ، تبدیل تایخ هجری شمسی به میلادی می باشد. سه پارمتر اوّل آن حتماً باید وارد شوند ، امّا پارامتر چهارم اختیاری است. تاریخی که به این تابع وارد می کنیم ، حتماً باید هجری شمسی باشد تا در خروجی به میلادی تبدیل گردد. خروجی این تابع در حالت پیشفرض ، به صورت آرایه است ، امّا به وسیله ی پارامتر چهارم ، می توان خروجی را به عبارت (متن-رشته) تبدیل نمود.
# اگر قصد دارید از این تابع در نرم افزارهای خود استفاده نمایید ، لطفاً به نشانی http://jdf.scr.ir/jdf مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است که این تابع جدید بوده و سریع تر ، دقیق تر و کم حجم تر از تابع قدیمی همنام می باشد.

( array | string )
mixed jalali_to_gregorian ( int $year , int $month , int $day [, string $mod = "" ] )

jalali_to_gregorian( $j_y , $j_m , $j_d , $mod );

پارامترها تابع jalali_to_gregorian

j_y$ : پارامتر اوّل ، سال هجری شمسی ( کامل 4 رقمی )
j_m$ : پارامتر دوم ، ماه هجری شمسی ( 12- 1 )
j_d$ : پارامتر سوم ، روز هجری شمسی ( 31 - 1 )

mod$ : پارامتر چهارم ، یک پارامتر اختیاری است. تا زمانی که این پارامتر را وارد نکنید یا خالی '' بگذارید ، خروجی تابع به صورت یک آرایه از سال و ماه و روز میلادی خواهد بود ، امّا اگر هر مقدار دلخواهی را ( در بین '' ) برای این پارامتر وارد نمایید ، نوع خروجی به یک عبارت (متن-رشته) تغییر خواهد کرد که ترکیبی از سال و ماه و روز است و در بین سال و ماه و روز ، همان کاراکتری که در این پارامتر وارد نموده بودید ، به عنوان جدا کننده ، قرار می گیرد. به مثال توجّه بفرمایید:

jalali_to_gregorian(1389,11,22);// خروجی: array(2011,2,11);

jalali_to_gregorian(1389,11,22,' - ');// خروجی: 2011 - 2 - 11


کلمـات کـلیدی: , jalali_to_gregorian آموزش تابع جدید jalali_to_gregorian سایت رسمی دانلود , تابع تبدیل تاریخ هجری شمسی جلالی خورشیدی به میلادی گرگوری در سـایت به زبان پی اچ پی PHP , تارنمای رسمی تاریخ بومی, New jalali_to_gregorian Function PhP Software , انلود آخرین نسخه ی ورژن جدید توابع تبدیل تاریخ هجری شمسی به میلادی , jalali_to_gregorian جدیدتر و کم حجم تر و سریع تر , روش نوین استخراج تقویم ها , سایت رسمی jalali_to_gregorian By Reza Gholampanahi به وسیله ی آقای رضا غلام پناهی , توابع محاسبه ی رایانه ای تاریخ و تقویم میلادی گرگوری به زبان پی اچ پی در سایت هـا , تشمشمه_فخ_لقثلخقهشد

نشانی کوتاه این صفحه: